Ставки земельного податку

Встановити на території смт. Заводське та села Угринь ставки земельного податку у відсотках від їх нормативної грошової оцінки у таких розмірах:

1.1 Ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження), встановлюється у розмірі 3 відсотка від їх нормативної грошової оцінки, за винятком:

- земель підприємств іншої промисловості в межах населеного пункту, які перебувають у власності фізичних та юридичних осіб – 0,5%;

- сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей та пасовищ, багаторічних насаджень незалежно від місцезнаходження) – 0,5%;

- земельних ділянок (незалежно від місцезнаходження) зайнятих житловим фондом; індивідуальними гаражами, садовими і дачними будинками (земельні ділянки для садівництва); житловими будинками та господарськими будівлями і спорудами (присадибні ділянки) фізичних осіб – 0,125%;

- земель промисловості за межами населеного пункту, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності) – 12%.

1.2 Ставка податку за земельні ділянки за межами населеного пункту нормативну грошову оцінку яких не проведено, встановлюється у розмірі 5 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

Рішення Заводської селищної ради від 30 червня 2016 року № 166 «Про встановлення ставки земельного податку» визнати таким, що втратило чинність.

Дане рішення набирає чинності з 01.01.2018 року.