Встановлення пільг зі сплати місцевих податків та зборів на 2018 рік

Враховуючи пропозиції постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, керуючись пунктами статей 10, 12, 266, 284 Податкового кодексу України, п.24 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», Заводська селищна рада (рішення №607 від 20.12.2017)

ВИРІШИЛА:

Звільнити з 01.01.2018 року по 31.12.2018 року від сплати земельного податку, що надходить до місцевого бюджету:

1.  Заводську селищну раду, заклади, установи та організації (дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, заклади культури, освіти, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту комунальної форми власності),  які знаходяться на території Заводської селищної ради об’єднаної територіальної громади (смт. Заводське та село Угринь) та повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів; релігійні організації (громади); ОСББ.
  2. Фізичні особи, які мають статус учасників бойових дій та учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.
  3. Органи Міністерства внутрішніх справ України.

Звільнити з 01.01.2018 року по 31.12.2018 року від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки релігійні організації (громади).

Дане рішення набуває чинності з 01.01.2018 року.