"Бути благодійником - блогородно."

Бути благодійником - завжди благородно, коли людська зичливіть стосується добрих справ, милосердя Людини до Людини. У час війни "благодійність" - це не намір, це дія, це патріотизм, закладений в середині серця; це підтримка нації, розуміння кожного свідомого українця, що від його допомоги залежить чиєсь врятоване життя.

Учні Заводської загальноосвітньої школи I-III ступенів вкотре через волонтерів допомагають воїнам АТО, дітям-сиротам в дитбудинках, мирному населенню, постраждалому внаслідок бойових дій. Для наших побратимів та сестер на Сході України зібраний необхідний одяг, засоби гігієни, продукти харчування, дитячі листи та побажання перемоги і миру...

P.S. Дякуємо усім небайдужим!!!