ЗАВОДСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ ЗАВОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

28 березня 2016 року                                   смт.Заводське                      № 24-од

Про забезпечення виконання

Закону України «Про доступ

до публічної інформації»

З метою забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»:

1.ЗАТВЕРДИТИ:

1.1.Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Заводська селищна рада (додаток 1).

1.2. Форму запиту на інформацію (додаток 2).

2. Секретарю селищної ради та секретарю виконавчого комітету забезпечити системне і оперативне оприлюднення розпоряджень, доручень, рішень селищної ради та її виконавчого комітету, планів заходів та інших документів, які містять публічну інформацію, на стенді та офіційному веб-сайті селищної ради.

3. Визначити особою, відповідальною за організацію в установленому порядку доступу до публічної інформації в Заводській селищній раді – секретаря виконавчого комітету Краков`як Л.Р.

4. Функції із забезпечення доступу запитувачів до інформації в Заводській селищній раді покласти на загальний відділ апарату селищної ради (Лукіянець І.П.).

5. Спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями в Заводській селищній раді визначити кабінет №2.

6. Загальному відділу апарату Заводської селищної ради забезпечити обов’язкову реєстрацію документів в системі обліку документів, що містять публічну інформацію, та ведення обліку запитів на інформацію.

7. Гуманітарному відділу Заводської селищної ради (Дудяк М.С.) забезпечити оприлюднення порядку доступу до публічної інформації та інших необхідних документів на офіційному веб-сайті Заводської селищної ради.

8. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                 Л.Р. ПАВЛІНСЬКА

Розпорядження голови Заводської селищної ради "Про доступ до публічної інформації"

Додаток 1. Порядок подання запиту

Додаток 2. Форма подання запиту