Фонд соціального страхування України інформує

ДІАЛОГ ІЗ СТРАХУВАЛЬНИКОМ – ДІЄВИЙ НАПРЯМОК ПРОФІЛАКТИЧНОЇ РОБОТИ СТРАХОВОГО ЕКСПЕРТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

19 лютого 2019 року страховий експерт з охорони праці Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області  В.Побуринний провів виїзний прийом громадян у Білобожницькій сільській об’єднаній територіальній громаді Чортківського району.

09:31 20.02.2019

Профілактика виробничого травматизму та професійних захворювань – запорука збереження здоров’я та життя працюючих

На території Чортківського району успішно здійснює економічну діяльність кондитерська фабрика «Golski Sweet Company». Кондитерський ринок України показує стабільний розвиток. Компанія розвивається швидкими темпами, зростають обсяги виробництва. В продажі у місцевих магазинах великий асортимент солодощів кондитерської фабрики «Golski Sweet Company», які залюбки смакують і діти і дорослі.

15:10 15.02.2019

ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Ні для кого не секрет, що в Україні набрала обертів реформа децентралізації, якою передбачено передачу на місця повноважень щодо здійснення управління а також передачу фінансових ресурсів, які необхідні для розвитку місцевих громад.

14:35 13.02.2019

Фонд профінансував 501,5 тис. лікарняних по догляду за хворими дітьми

Упродовж  2018 року за рахунок коштів Фонду соціального страхування України було надано 501,5 тис. допомог по тимчасовій втраті працездатності по догляду за хворим членом сім’ї, у тому числі, за хворими дітьми до 14 років. Загалом за оперативними даними на цю статтю видатків спрямовано 786,6 млн грн.

15:29 11.02.2019