Фонд соціального страхування України інформує

Уряд затвердив порядок ведення Електронного реєстру лікарняних

Порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності, який дозволить розпочати роботу електронної системи записів про тимчасову непрацездатність, затверджено Кабінетом Міністром України. Документ розроблено фахівцями Фонду соціального страхування України, Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я, Національної служби здоров’я, Пенсійного фонду України.

11:20 23.04.2019

БЕЗПЕЧНА ПРАЦЯ- ЦЕ ЗАПОРУКА ЕФЕКТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ МІСТА ЧОРТКОВА

Указом Президента України В.Ющенка від 18 серпня  2006 року N 685  «Про День охорони праці» з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві в Україні установлено  День охорони праці, який відзначається  щорічно 28 квітня – у Всесвітній   день охорони праці.

16:41 18.04.2019

У І кварталі кількість профзахворювань зросла на 21,7%

Рівень професійної захворюваності за оперативними підсумками І кварталу 2019 року зріс на 21,7% порівняно з тим же періодом минулого року. Водночас, кількість нещасних випадків на виробництві зменшилась на 5%, кількість смертельних нещасних випадків – на 1,1%. Про це під час селекторної наради з фахівцями робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України повідомив начальник управління профілактики страхових випадків виконавчої дирекції Фонду Сергій Таровик.

10:19 12.04.2019

ОЗНАЙОМЛЕННЯ ІЗ ПІДГОТОВКОЮ ДО ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ

Страховий експерт з охорони праці В.Побуринний з метою ознайомлення із проведенням профілактичних заходів щодо усунення   виробничих небезпек та ризиків, оцінюванні, контролі ризиків та управлінні ними та створенням безпечних і здорових умов праці побував у приватному агропромисловому підприємстві «Довіра» Чортківського району.

16:32 01.04.2019

ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ ІЗ БЛАГОУСТРОЮ ІЗ ДОТРИМАННЯМ ВИМОГ БЕЗПЕКИ

Страховий експерт з охорони праці В.Побуринний з метою забезпечення поліпшення організації управління охороною праці побував у комунальному підприємстві «Чортківський комбінат комунальних підприємств». Метою відвідування є надання методичної допомоги щодо зниження страхових ризиків, контроль виконання профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням.

16:26 21.03.2019

СПІВПРАЦЯ ІЗ ОБ’ЄДНАНИМИ ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ

Cтраховий експерт з охорони праці Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській  області В.Побуринний провів прийом громадян в Колиндянській сільській об’єднаній територіальній громаді Чортківського району.

15:22 14.03.2019

27,3% перевірених листків непрацездатності видані з порушеннями

Упродовж 2018 року фахівцями Фонду соціального страхування України було здійснено перевірки 207 495 листків непрацездатності. У тому числі під час перевірок страхувальників (роботодавців) проаналізовано 31 481 лікарняний листок, з яких 27,3% видані з порушенням Інструкції про порядок заповнення листка непрацездатності.

09:09 13.03.2019

ПІДГОТОВКА ДО ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ ТРИВАЄ

У зв’язку із змінами в чинному законодавстві з охорони праці та реформуванням системи управління охороною праці в Україні, приділяється належна увага ризикоорієнтованому підході запобігання виробничим ризикам, заснована на принципах усунення небезпек, оцінюванні, контролі ризиків та управлінні ними для ефективного створення безпечних і здорових умов праці.

15:50 12.03.2019

Кількість оплачених за кошти Фонду днів непрацездатності зросла на 5,7%

За рахунок коштів Фонду соціального страхування України здійснюється надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності, починаючи з шостого дня перебування на лікарняному. Упродовж 2018 року страхувальниками було надано до Фонду заяви-розрахунки для фінансування 37 759 242 днів тимчасової непрацездатності, що на 5,7% більше, ніж у 2017 році.

16:55 04.03.2019