Фонд соціального страхування України інформує

Страхові виплати у разі профхвороби на COVID-19 здійснюються відповідно до діючого законодавства

Зважаючи на велику увагу суспільства до питання здійснення страхових виплат і допомог, застрахованим особам, у тому числі медичним працівникам, з якими стався нещасний випадок у процесі виконання професійних обов’язків, повідомляємо, що Фондом соціального страхування України, крім завдань і функцій, визначених базовим Законом № 1105, реалізується додаткове державне завдання щодо соціального захисту медичних працівників, допомагаючи запобіганню виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), відповідно до Закону № 1645 та постанови Кабінету Міністрів України № 498.

12:17:46 28.12.2020

Фонд виплатив внутрішньо переміщеним особам 2,1 млрд грн

Сума страхових виплат, які протягом січня–листопада 2020 року Фонд соціального страхування України профінансував для внутрішньо переміщених осіб, які постраждали на виробництві, а також членів їх сімей, склала 2,1 млрд грн. Це на 133,5 млн грн, або 6,8% більше, ніж за той же період 2019 року.

12:16:48 28.12.2020

Фонд профінансував для медиків і їх родин понад 90 млн грн страхових виплат і 20 млн грн ізоляції від COVID-19

Фонд соціального страхування України здійснює усі страхові виплати для медичних працівників і членів їх родин в оперативному режимі після належного оформлення відповідних документів, які є підставою для виплат. Про це директор виконавчої дирекції ФССУ Тетяна Михайленко повідомила сьогодні, 21 грудня, під час пресконференції в інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна».

12:16:18 28.12.2020

ЗМІНЮЄМО ПІДХОДИ ДО БЕЗПЕКИ ПРАЦІ

У нашому суспільстві життя пересічного  громадянина, його здоров’я має цінуватись як національне багатство. Набагато дешевше і простіше роботодавцю попередити аварійні ситуації, травмування працівників, ніж потім усувати наслідки та відповідати перед своєю совістю за чиєсь скалічене життя та здоров’я.

09:49:46 16.12.2020

У листопаді видатки Фонду на лікарняні зросли у півтора рази

За оперативними підсумками листопада 2020 року, Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування листки непрацездатності, видані у зв’язку із травмою або хворобою, у тому числі на COVID-19, на суму 1,8 млрд гривень. Це на 0,6 млрд гривень, або 50% більше, ніж у жовтні.

09:49:32 16.12.2020

Соціальний захист людей з інвалідністю внаслідок виробничих травм – одне із пріоритетних завдань Фонду

Генеральна асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем людей з інвалідністю з метою звернення більшої уваги на потребу їх інтеграції у суспільство. Завдання Всесвітньої програми дій, до якої долучилася й Україна, полягає у проведенні ефективних заходів для запобігання інвалідності та відновлення працездатності постраждалих.

09:48:32 16.12.2020

Неякісні медогляди зменшують працездатність працівників

За даними Фонду соціального страхування України упродовж 9 місяців 2020 року загальна кількість встановлених діагнозів професійних захворювань склала 3 695. Часто набуття професійного захворювання пов’язано із несвоєчасно вжитими заходами щодо оздоровлення працівників, усунення недосконалостей технологічно процесу тощо. Зокрема, причиною цього є неякісно проведені медичні огляди співробітників, через що потреба в оздоровленні чи коригуванні виробничого процесу не визначається.

09:48:02 16.12.2020

Уже понад 50 тисяч українців пройшли оплачувану за кошти ФССУ ізоляцію від COVID-19

З початку пандемії понад 50 тисяч українських працівників, зокрема, майже 10 тисяч медиків знаходились на самоізоляції від COVID-19 під медичним наглядом. Для них Фонд соціального страхування України компенсує втрачений за цей час заробіток, починаючи з шостого дня ізоляції (перші 5 днів фінансує роботодавець).

09:43:57 27.11.2020