Фонд соціального страхування України інформує

Терміни виплат роботодавцями лікарняних і декретних рекомендовано пришвидшити

Враховуючи ситуацію, що склалась, з метою зняття соціальної напруги Фонд соціального страхування України звертається до страхувальників (роботодавців) з проханням здійснювати перерахування матеріального забезпечення своїм працівникам у максимально короткі терміни після отримання коштів від Фонду, особливо допомог у зв’язку з вагітністю і пологами.

10:06 04.12.2019

На роботі травмувались на 7,9% менше працівників, захворіли через виробничі фактори – на 26,5% більше

На селекторній нараді у виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України проаналізували статистику та динаміку кількості професійних захворювань і нещасних випадків на виробництві за 9 місяців 2019 року, а також обговорили механізми підвищення ефективності профілактичних заходів і якості розслідувань. Захід пройшов під головуванням начальника управління профілактики страхових випадків виконавчої дирекції Фонду Сергія Таровика, участь взяли начальники управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях і місті Києві та керівники профільних відділів.

17:09 02.12.2019

Неякісні медогляди стали причиною зростання рівня профзахворювань

З випадками неякісного проведення медичних оглядів, за результатами яких вчасно не виявлено підозру на профзахворювання, пов’язано зростання рівня професійної захворюваності серед робітників українських підприємств. Так, відповідно до даних Фонду соціального страхування України, за 9 місяців 2019 року у порівнянні з 9 місяцями 2018 року кількість професійних захворювань збільшилась на 26,5%, або на 348 захворювань (з 1314 до 1662).

17:07 02.12.2019

Фонд профінансував 2,3 млн днів догляду за хворими дітьми

Упродовж січня–вересня цього року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності по догляду за хворим членом сім’ї, у тому числі, за хворими дітьми до 14 років, на суму 575,5 млн гривень. Це на 9,7% більше, ніж за той же період 2018 року.

17:06 02.12.2019

Фонд профінансував лікування, медреабілітацію та лікарські засоби для понад 24 тис. осіб

Відповідно до оперативних даних 9 місяців 2019 року у закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією за рахунок коштів Фонду соціального страхування України 7 640 потерпілих на виробництві. Лікарськими засобами та виробами медичного призначення забезпечено 16 467 потерпілих.

17:04 02.12.2019

ОХОРОНА ПРАЦІ : ЗАКОН НА ЗАХИСТІ ТВОЄЇ БЕЗПЕКИ

Заводська селищна об’єднана територіальна громада  утворена у серпні 2015 року шляхом об’єднання смт. Заводське та сусіднього с.Угринь у Чортківському районі. Реформа децентралізації в Україні набирає обертів: разом із фінансовими ресурсами у новостворені громади передано і повноваження щодо управління комунальним майном, ефективним використанням та  розподілом бюджетних  коштів.

15:40 17.10.2019

Фонд направив 5,5 млрд грн на фінансування щомісячних допомог потерпілим на виробництві

Упродовж січня–серпня Фонд соціального страхування України щомісяця фінансував надання страхових виплат для понад 205 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх родин. За оперативними даними загальна сума коштів, направлена на ці цілі, склала майже 5,5 млрд гривень, що на 10,1% або 502 млн гривень більше, ніж за той же період минулого року.

09:50 17.09.2019

НАРАДА ІЗ ОСВІТЯНАМИ ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ

Під головуванням начальника відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації І. Гульки  відбулась нарада з актуальних питань діяльності під час проведення нового навчального року 2019/2020, у якій взяли участь керівники освітніх навчальних закладів Чортківського району.

09:29 06.09.2019