Фонд соціального страхування України інформує

ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНОЇ РОБОТИ – ЗАПОРУКА ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗДОРОВ’Я ТА ЖИТТЯ ПРАЦЮЮЧИХ

Про форми і методи здійснення профілактичної роботи з охорони праці розповідає  страховий експерт з охорони праці Чортківського відділення Фонду Валерій Побуринний:

09:45:37 08.10.2020

1,6 млн працюючих отримали від Фонду соціального страхування України матеріальне забезпечення за підсумками трьох кварталів.

Фонд соціального страхування України упродовж трьох кварталів 2020 року прийняв на фінансування лікарняні, допомоги по вагітності та пологах і на поховання на суму 10,7 млрд гривень. Загалом роботодавці подали заяви-розрахунки на виплату матеріального забезпечення для більш ніж 1,6 мільйона застрахованих осіб.

16:30:33 06.10.2020

Відбулося позачергове засідання правління Фонду.

Сьогодні, 02 жовтня під головуванням першого заступника Міністра соціальної політики, голови правління ФССУ Євгена Котика відбулося позачергове засідання правління Фонду соціального страхування України.

13:00:07 05.10.2020

Фонд оплатив час перебування на самоізоляції від COVID-19 для 20 тисяч українців.

Станом на кінець вересня 20 тисяч застрахованих осіб, з яких 5 тисяч медиків знаходились на самоізоляції під медичним наглядом – Фонд соціального страхування України компенсував для них втрачений за цей час заробіток з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції. З початку пандемії Фонд направив на такі допомоги 24,9 мільйона гривень.

12:26:31 01.10.2020

У випадку самостійного виправлення помилки фінансові санкції за порушення порядку використання страхових коштів до страхувальника не застосовуються

14:26:04 28.09.2020

Допомога по тимчасовій непрацездатності від ФССУ зросла на 18,7%

Розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності у серпні 2020 року порівняно з тим же періодом минулого року збільшився на 18,7% у розрахунку на день та склав 324,15 грн. Загалом за січень–серпень Фонд соціального страхування України направив близько 6,1 млрд грн на фінансування компенсації втраченого заробітку за час перебування на лікарняному.

14:25:53 28.09.2020