Фонд соціального страхування України інформує

УЧАСТЬ У НАВЧАЛЬНІЙ НАРАДІ

Спеціалістами Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області надається різнобічна організаційно-консультативна  і методична допомога страхувальникам.

15:55 28.05.2019

На обліку у Фонді перебуває понад 3,3 млн. роботодавців

У Фонді соціального страхування України на обліку перебуває понад 3,3 мільйона роботодавців та інших осіб, які зобов'язані сплачувати єдиний внесок (ЄСВ). З них юридичних осіб – 1,4 млн., фізичних осіб – 1,9 млн. «З початку цього року кількість страхувальників зросла на 97,9 тис. та сягає вже понад 3,33 млн. Разом із тим зростає кількість застрахованих працівників – станом на сьогодні на виплати і послуги від Фонду мають право 12,7 млн. осіб, це на 2,3 млн. більше, ніж у 2017 році. З них власне працівників – 10,8 млн. У першу чергу, таке суттєве зростання пов’язано із законодавчими змінами, якими усіх фізичних осіб-підприємців, незалежно від обраної системи оподаткування, у 2016 році було віднесено до застрахованих осіб», – говорить голова правління Фонду Володимир Саєнко. Нагадаємо, система загальнообов’язкового державного соціального страхування передбачає матеріальне забезпечення, страхові виплати, надання медичних і соціальних послуг застрахованим особам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Застрахованою у Фонді є кожна фізична особа, яка сплачує (сплачувала) та/або за яку сплачується чи сплачувався у встановленому законом порядку єдиний внесок. Фонд соціального страхування України здійснює виплати за листками непрацездатності, компенсуючи втрачений за період хвороби заробіток; надає допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами та допомогу на поховання; фінансує курс реабілітаційного лікування працюючим після перенесених захворювань і травм; фінансує щомісячні страхові виплати і надає одноразову допомогу потерпілим на виробництві та членам їх сімей; забезпечує потерпілих лікуванням в закладах охорони здоров’я та санаторно-курортним лікуванням, фінансує для них лікарські засоби і вироби медичного призначення тощо.

11:20 23.05.2019

1 млн. людей отримали допомогу від Фонду у І кварталі 2019 року

Упродовж І кварталу 2019 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги по вагітності та пологах і допомоги на поховання для близько 1 млн застрахованих осіб.

11:40 08.05.2019

Уряд затвердив порядок ведення Електронного реєстру лікарняних

Порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності, який дозволить розпочати роботу електронної системи записів про тимчасову непрацездатність, затверджено Кабінетом Міністром України. Документ розроблено фахівцями Фонду соціального страхування України, Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я, Національної служби здоров’я, Пенсійного фонду України.

11:20 23.04.2019

БЕЗПЕЧНА ПРАЦЯ- ЦЕ ЗАПОРУКА ЕФЕКТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ МІСТА ЧОРТКОВА

Указом Президента України В.Ющенка від 18 серпня  2006 року N 685  «Про День охорони праці» з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві в Україні установлено  День охорони праці, який відзначається  щорічно 28 квітня – у Всесвітній   день охорони праці.

16:41 18.04.2019

У І кварталі кількість профзахворювань зросла на 21,7%

Рівень професійної захворюваності за оперативними підсумками І кварталу 2019 року зріс на 21,7% порівняно з тим же періодом минулого року. Водночас, кількість нещасних випадків на виробництві зменшилась на 5%, кількість смертельних нещасних випадків – на 1,1%. Про це під час селекторної наради з фахівцями робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України повідомив начальник управління профілактики страхових випадків виконавчої дирекції Фонду Сергій Таровик.

10:19 12.04.2019

ОЗНАЙОМЛЕННЯ ІЗ ПІДГОТОВКОЮ ДО ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ

Страховий експерт з охорони праці В.Побуринний з метою ознайомлення із проведенням профілактичних заходів щодо усунення   виробничих небезпек та ризиків, оцінюванні, контролі ризиків та управлінні ними та створенням безпечних і здорових умов праці побував у приватному агропромисловому підприємстві «Довіра» Чортківського району.

16:32 01.04.2019

ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ ІЗ БЛАГОУСТРОЮ ІЗ ДОТРИМАННЯМ ВИМОГ БЕЗПЕКИ

Страховий експерт з охорони праці В.Побуринний з метою забезпечення поліпшення організації управління охороною праці побував у комунальному підприємстві «Чортківський комбінат комунальних підприємств». Метою відвідування є надання методичної допомоги щодо зниження страхових ризиків, контроль виконання профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням.

16:26 21.03.2019