Колегія відділу освіти Заводської селищної ради

20 листопада 2017 року на базі Заводської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. відбулось засідання колегії відділу освіти Заводської селищної ради.

Порядок денний:

1. Про підсумки розвитку освіти в 2016/2017 навчальному році та завдання на 2017/2018 навчальний рік.

2. Про організований початок 2017/2018 навчального року та стан готовності навчальних закладів Заводської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період.

3. Підсумки та перспективи розвитку дошкільної освіти. Підвищення якості освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах.

4. Про результати перевірки організації харчування у навчальних закладах відділу освіти Заводської селищної ради.

5. Про роботу із зверненнями громадян, які надійшли у відділ освіти Заводської селищної ради протягом 9 місяців 2017 року.

По закінченні роботи колегії було прийнято рішення заслухану інформацію прийняти до відома та усунути усі недоліки, які були виявлені при перевірці стану харчування у навчальних закладах Заводської селищної ради.