Наші досягнення

Конкурс читців

2-3 листопада в Тернопільському міському палаці культури «Березіль» ім. Леся Курбаса відбувся обласний етап фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, прози, поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», присвячений 75-й річниці утворення УПА. Участь у ньому взяли учениці 11, 8, 9-х класів Заводської ЗОШ. За майстерно продекламовану патріотично- оптимістичну поезію «Моя Україна» (автор та художній керівник декламації– педагог-організатор Г.М. Левченко), у номінації «Патріотична поезія» талановиті учасниці вибороли II-ге призове місце! Представлено ученицями і музичну національно-патріотичну композицію (керівник – вчитель музики Вудка М.В.). Організатори заходу – управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації та Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти щиро вітають переможців, обіцяючи нагородити їх!