Про встановлення розміру відрахувань до Заводського селищного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами на 2018 рік

Дата: 21.12.2017 11:55

ЗАВОДСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

тридцята сесія

Р І Ш Е Н Н Я

20 грудня 2017 року                     смт. Заводське                                    № 620

Про встановлення розміру відрахувань

до Заводського селищного бюджету

частини чистого прибутку (доходу)

комунальними підприємствами

на 2018 рік

Керуючись  п. 35 ч. 1 ст. 64  Бюджетного кодексу України,  п. 29 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань планування фінансів, бюджету та соціально - економічного розвитку, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок і норматив відрахування до загального фонду селищного бюджету комунальними підприємствами, які належать до комунальної власності Заводської селищної ради, частини прибутку (доходу) за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2018 році (далі- Порядок), що додається.

1. Рекомендувати Чортківській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Тернопільській області здійснювати контроль за повнотою і своєчасністю сплати частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами Заводської селищної ради, Чортківського району відповідно до Порядку.

1. Керівникам комунальних підприємств Заводської селищної ради забезпечити своєчасне та повне надходження до селищного бюджету частини чистого прибутку (доходу) відповідно до Порядку.

1. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2018 року.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування фінансів, бюджету та соціально - економічного розвитку (Карпця М.П.).

Секретар ради                                                        Н.А. ПОРХУН