Профілактика виробничого травматизму та професійних захворювань – запорука збереження здоров’я та життя працюючих

Дата: 15.02.2019 15:10

На території Чортківського району успішно здійснює економічну діяльність кондитерська фабрика «Golski Sweet Company». Кондитерський ринок України показує стабільний розвиток. Компанія розвивається швидкими темпами, зростають обсяги виробництва. В продажі у місцевих магазинах великий асортимент солодощів кондитерської фабрики «Golski Sweet Company», які залюбки смакують і діти і дорослі.

В планах компанії розширення асортименту продукції, закріплення позицій на внутрішньому та зовнішніх ринках.

Фахівцями Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області налагоджена тісна співпраця із роботодавцями .

Пропаганда здорових та безпечних умов праці набуває серед страхувальників Чортківського відділення   особливо важливого значення і тому, для привернення уваги кожного роботодавця і працівника до забезпечення безпечних та нешкідливих умов праці безпосередньо на кожному робочому місці удосконалюються форми і методи здійснення профілактичної роботи.

З метою проведення моніторингу виконання заходів з профілактики виробничого травматизму у ТОВ «ГОЛЬСЬКИЙ СВІТ КОМПАНІ» побували начальник Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області Л.Борова та страховий експерт з охорони праці відділення В.Побуринний.

Під час спілкування із керівниками підприємств у їхній свідомості формується переконання в тому, що альтернативи у створенні безпечних умов праці на підприємстві, налагодженні дисципліни праці не існує.

Управління охороною праці на підприємстві є складовою загальної системи управління підприємством, оскільки лише за високого рівня охорони праці може бути  досягнуто  найкращих економічних результатів. Комфортні й безпечні умови праці − один з основних факторів, який впливає на продуктивність і безпеку праці, здоров’я працівників.

Працівники Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду  соціального страхування України в Тернопільській області докладають  максимум зусиль для збереження здоров'я та життя працівників підприємств- страхувальників відділення і є надійними партнерами роботодавців в організації на підприємствах безпечного виробничого середовища.

Л.В.Борова, начальник Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області