A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заводська громада
Тернопільська область, Чортківський район

ПІДГОТОВКА ДО ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ ТРИВАЄ

Дата: 12.03.2019 15:50
Кількість переглядів: 244

У зв’язку із змінами в чинному законодавстві з охорони праці та реформуванням системи управління охороною праці в Україні, приділяється належна увага ризикоорієнтованому підході запобігання виробничим ризикам, заснована на принципах усунення небезпек, оцінюванні, контролі ризиків та управлінні ними для ефективного створення безпечних і здорових умов праці.

Страховий експерт з охорони праці В.Побуринний з метою забезпечення поліпшення організації управління охороною праці побував у приватному агропромисловому підприємстві «Полівці». Страховим експертом приділяється увага не тільки на рівні району, а безпосередньо на окремому підприємстві і робочому місці, що забезпечує поліпшення організації управління охороною праці на підприємствах, установах, організаціях, а також впроваджує механізм економічної заінтересованості страхувальників у зниженні страхових ризиків, сприяє здійсненню заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам, захисту економічних інтересів Фонду.

ПАП «Полівці» сучасне високотехнологічне підприємство із впровадження передових технологій із вирощування зернових культур , які реалізуються в Україні.  На перспективу, у планах керівництва підприємства  створення нових робочих  місць,  переробка вирощеного на вторинний продукт: крупи, олію тощо. Підприємством впроваджуються сучасні аграрні технології, зокрема технологія обробітку грунту - так звана нульова, без оранки. Надзвичайно обережний підхід до засобів захисту рослин, мінеральних добрив.     

Також керівники агропромислового підприємства запровадили цільову допомогу селянським господарствам, зокрема,  виконують такі роботи на селянських городах, як оранка, дискування, розкидання гною.

Без уваги не залишилась соціальна інфраструктура, підприємство надає фінансову допомогу на храми, школи, дитсадки, заклади охорони здоровя у населених пунктах, де здійснюється обробіток орендованих

сільськогосподарських угідь.

Для того, щоб весна була продуктивною для  забезпечення належного стану охорони праці, запобігання нещасним випадкам, пожежам та аваріям на механізованих виробничих процесах з усіма працівниками на весняно-польових роботах необхідно провести навчання та перевірку знань з питань охорони праці та правил безпечного виконання робіт, забезпечити проведення медичних оглядів.

Керівництву підприємства необхідно забезпечити дієвий контроль за дотриманням трудової та виробничої дисципліни та  вимог інструкцій з охорони праці. Ремонт і технічне обслуговування техніки  проводиться  у спеціально призначених для цього місцях із застосуванням знарядь, пристроїв та інструментів, передбачених технологіями ремонтних робіт і технічного обслуговування. Для забезпечення безпеки працівників захисними кожухами  огороджуються  рухомі, обертові частини машин (карданні, ланцюгові, пасові, зубчасті та інші передачі).

Кожен нещасний випадок на виробництві  характеризується завданою шкодою здоров’ю, втратою життя,  робочого часу, матеріальними витратами. Здоров’я та життя людини є найвищою соціальною цінністю.

Державна політика України щодо охорони праці виходить із конституційного права кожного громадянина на належні безпечні і здорові умови праці та пріоритету життя та здоров`я працівника.

Фахівці Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Тернопільській області з метою реалізації державної політики у діалозі із страхувальниками забезпечують контроль за поліпшенням умов і безпеки праці, зменшення ризиків травматизму на виробництві та професійної захворюваності. 

 

Л.Борова, начальник Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь