НАРАДА ІЗ ОСВІТЯНАМИ ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 06.09.2019 09:29

Під головуванням начальника відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації І. Гульки  відбулась нарада з актуальних питань діяльності під час проведення нового навчального року 2019/2020, у якій взяли участь керівники освітніх навчальних закладів Чортківського району.

Як наголосила керуюча на нараді, питання охорони праці і безпеки життєдіяльності дедалі серйозніше звучать сьогодні в організації навчально-виховного процесу загальноосвітніх  шкіл,  адже дотримання встановлених норм та правил з охорони праці – це одна з найважливіших складових її ефективної діяльності.

Виступивши на нараді спеціалісти Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області акцентували увагу на тому, що вивчення учнями загальноосвітніх шкіл питань охорони життя, здоров'я та безпеки праці сприяє підвищенню рівня шкільної освіти, забезпеченню безпечних та нешкідливих умов навчально-виховного процесу, запобіганню травматизму  у навчальних закладах.

Керівників навчальних закладів району проінформовано про новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджений постановою КМУ № 337 від 17.04.2019, який вступив в дію із 01 липня 2019 року. Наведено аналіз статистичних даних щодо чисельності нещасних випадків, які зареєстровано протягом 2018 та 2019 років у Чортківському районі та ефективністю виконання профілактичних заходів на підприємствах, в організаціях та установах Чортківського району  протягом звітного періоду.

Покращення безпеки життєдіяльності у навчальних закладах району віднесено до пріоритетних завдань Чортківського відділення Фонду,  проводиться системна  цілеспрямована робота із учасниками навчально-виховного процесу для забезпечення збереження життя і здоров’я, створення безпечних умов для роботи, навчання і виховання  учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Участь у спільних заходах із роботодавцями  Чортківського відділення дає змогу донести до страхувальника статутні напрямки роботи Фонду соціального страхування, обговорити проблемні питання та визначити шляхи вирішення порушених питань.

В.Побуринний, страховий експерт з охорони праці Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області