Рік Японії в Україні

На виконання Указу президента України №1/2017 «Про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні» 27 жовтня на базі Заводської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар на тему «Країна сонця, що сходить, стає ближчою».

У заході взяли участь вчителі, методисти, начальники відділів освіти Заводської та Білобожницької об’єднаних територіальних громад, а також представники районного методичного кабінету.

Організатори семінару ознайомили присутніх з культурою, традиціями та стилем життя народу Японії, поділилися досвідом роботи з використанням новітніх освітніх технологій на уроках зарубіжної літератури та у позакласній роботі.

У програмі семінару був короткий екскурс «країною сонця, що сходить»; виховний захід про цікаві факти з життя японців, інсценізація казки «Іссумбосі або Хлопчик-Мізинчик», майстер-клас з виготовлення орігамі; елемент уроку зарубіжної літератури та майстер-клас з використання хмарної технології «Карти історії» (ІКТ).

Захід пройшов у доброзичливій творчій атмосфері та з планами на подальшу плідну співпрацю.

Більше фото за посиланням