Школа розвитку громадянської свідомості та інтелектуального і творчого потенціалу молодого покоління Заводської ОТГ

1.* Назва проекту:

2.* Адреса, назва установи/закладу, будинку:

смт Заводське вул. Галицька, 5 Заводська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

3.* Короткий опис проекту

Школа розвитку громадянської свідомості та інтелектуального і творчого потенціалу молоді – це школа, основними пріоритетами якої є реалізація положень Закону України «Про освіту». Метою освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних для успішної самореалізації компетентностей, виховання відповідальних громадян, збагачення на цій основі інтелектуального, економічного, творчого потенціалу українського народу. Реалізація даної мети в умовах сьогодення має здійснюватися завдяки усучасненню форм і методів навчально-виховного процесу через використання новітніх технічних засобів освіти, а саме, сучасної аудіо- та відеотехніки.

1. Опис проекту:

Мета: сприяти розвитку громадянської свідомості та інтелектуального і творчого потенцілу молоді Заводської ОТГ через підвищення ефективності освітніх послуг з використанням сучасної аудіо- та відеотехніки.

Завдання:

забезпечити навчальний заклад сучасною аудіо- та відеотехнікою, оновити застарілі

технічні засоби;

сприяти розвитку культурного середовища селища;

розвивати інформаційний простір селища;

сприяти комунікації у мережі між школою та зовнішнім середовищем; формувати молодих лідерів, які допоможуть у становленні місцевої громади; підвищувати громадянську свідомість жителів громади.

Актуальність:

• Заводській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів навчається 304 учні, працює 42 педагоги. Школа, яка буде обладнана сучасною аудіо- та відеотехнікою, сприятиме підвищенню якості освітнього процесу, розвитку культурного та інформаційного простору селища, можливості залучати учнівський та педагогічний колективи, громадськість до участі у різноманітних заходах і конкурсах, висвітленню діяльності навчального закладу та ОТГ у засобах масової інформації.

5.* Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців Заводської об’єднаної територіальної громади у разі його реалізації:

• результаті релізації даного проекту аудіо- та відеотехнікою зможуть користуватися учні, вчителі, батьки, громадськість селища. Можлива організація переглядів мультфільмів та кінофільмів вихованцями дитячого садка, учнями школи та їх батьками, жителями селища, здійснення фото- та відеозйомок, оренда відповідної техніки за додаткову плату.
  1. Обґрунтування необхідності реалізації проекту, а також його переваги для громади

Наявність потужної аудіо- та відеоапаратури дасть змогу проводити навчально-виховний процес на високому рівні, висвітлювати інформацію про діяльність навчального закладу в різноманітних засобах масової інформації, забезпечувати якісну участь учнівського та педагогічного колективу у різноманітних заходах та конкурсах, що сприятиме реалізації основної мети проекту - розвитку громадянської свідомості та інтелектуального і творчого потенцілу молоді Заводської ОТГ

7.* Орієнтовна вартість проекту (всі складові проекту та їх орієнтовна вартість)

Складові завдання

Витрати за кошторисом (брутто)

1.Мікрофонна стійка Proel RSM180 (RSM180) (4шт.)

540×4

2.Утримувач для мікрофона Superlux HM42 (4шт.)

1164×4

3.Мікрофон Shure SV200 (4шт.)

1200×4

4.Мікрофонний кабель Quik Lok MX775-9 9 м (212100) (4шт.)

400×4

5.Радіосистема Shure BLX288EPG58

6.Мікрофон Audio-Technica AT2020

7.Активна акустична система HL Audio USK12ABT/USB

8.Адаптер Dynamode USB C-Media 108 7.1 каналів

9.Гарнітура Philihs SHB4405WT/00

10.Акустична система Edifier R18USB

11.Подовжучач на котушці PowerPlant 20м 4 розетки (PPRA10M200S4)

12. Мережевий фільтр-подовжувач Real-El RS-Protect 3м

Загальна сума 41 245 гривень.

Автор проекту: Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів.