Староста

Плішка Володимир Петрович - виконує обов'язки старости села.

Касприк Володимир Іванович – староста села Угринь - був обраний у 2016 році і відсторонився з посади.

Народився 9 серпня 1979 року в селі Угринь, Чортківського району, Тернопільської області.

У 1995 році втупив до Волинської духовної семінарії в м.Луцьк. В 1999 році закінчив повний курс навчання і отримав диплом І розряду.

Після повернення в рідне село Володимир Іванович став допомагати місцевому священнику. Разом вони проводили богослужіння, згодом уже почергово доносили слово Боже до жителів села.

Так склалося життя, що Володимир Іванович поїхав за кордон. Але після повернення чоловік вирішив зосередити свою увагу на житті рідного села. Після приєднання Угриня до Заводської громади Володимир Іванович висуває свою кандидатуру у старости і на виборах отримує майже одноголосну підтримку жителів села. За нього свій голос відали 85% виборців.

Володимир Іванович одружений, має двох дітей.