Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2018 рік

Ставки  податку на нерухоме  майно,

відмінне від земельної ділянки,  на 2018 рік

 Ставки податку для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством України на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. м бази оподаткування.

- Ставка податку для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб, встановлюється у розмірі 0,17 відсотка мінімальної заробітної плати.

- Ставка податку для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, встановлюється у розмірі 0,5 відсотків мінімальної заробітної плати.

- Ставки податку для господарських (присадибних) будівель - допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належать сараї, хліви, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо що перебувають у власності фізичних осіб, встановлюються у розмірі 0,06 відсотка мінімальної заробітної плати.

- Ставки податку для готельних будівель, що перебувають у власності юридичних осіб, встановлюються у розмірі 0,5 відсотків мінімальної заробітної плати.

- Ставки податку для офісних будівель, що перебувають у власності юридичних осіб, встановлюються у розмірі 0,5 відсотків мінімальної заробітної плати.

- Ставки податку для інших об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності:

-  фізичних осіб,  встановлюються у розмірі 0,125 відсотка мінімальної заробітної плати;

- юридичних осіб, встановлюються у розмірі 0,25 відсотка мінімальної заробітної плати. 

 

З повним текстом Положення про ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки можна познайомитися ТУТ (відкривається  при натисканні)