Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Ставки  податку на нерухоме  майно,

відмінне від земельної ділянки

на 2019 рік, Додаток 1

Ставки податку для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством України на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. м бази оподаткування.

- Ставка податку для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб, встановлюється у розмірі 0,17 відсотка мінімальної заробітної плати.

- Ставка податку для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, встановлюється у розмірі 0,5 відсотків мінімальної заробітної плати.

- Ставки податку для господарських (присадибних) будівель - допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належать сараї, хліви, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо що перебувають у власності фізичних осіб, встановлюються у розмірі 0,06 відсотка мінімальної заробітної плати.

- Ставки податку для готельних будівель, що перебувають у власності юридичних осіб, встановлюються у розмірі 0,5 відсотків мінімальної заробітної плати.

- Ставки податку для офісних будівель, що перебувають у власності юридичних осіб, встановлюються у розмірі 0,5 відсотків мінімальної заробітної плати.

- Ставки податку для інших об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності:

-  фізичних осіб,  встановлюються у розмірі 0,125 відсотка мінімальної заробітної плати;

- юридичних осіб, встановлюються у розмірі 0,25 відсотка мінімальної заробітної плати.

З повним текстом Положення про ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки можна познайомитися ТУТ (відкривається  при натисканні)