A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заводська громада
Тернопільська область, Чортківський район

Рішення сесії №1002 «Про надання дозволу гр. Гуцул Марії Павлівні, гр. Касприк Галині Іванівні, гр. Магдич Ірині Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Шевченка, 195, с. Угринь»

Кількість переглядів: 54
Скликання: VII скликання
Сесія: 52 сесія
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 15.03.2019
Номер документу: 1002
Назва документу: Про надання дозволу гр. Гуцул Марії Павлівні, гр. Касприк Галині Іванівні, гр. Магдич Ірині Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Шевченка, 195, с. Угринь
Прикріплені файли:
  1. Про надання дозволу гр. Гуцул Марії Павлівні, гр. Касприк Галині Іванівні, гр. Магдич Ірині Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва (0.1 МБ)

« повернутися до всіх документів

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора