Робота є! На Тернопільщині є більше сотні вакансій для водіїв різних категорій

Кожного року в останню неділю жовтня святкуємо День водія (День автомобіліста і дорожника). Можливість працевлаштування водієм різних автотранспортних засобів - цілком реальна, адже на ринку праці Тернопільської області попит на цих фахівців існує постійно.

09:04:32 02.11.2023

Яким чином заповнюють реквізит «Податковий період» в уточнюючій податковій декларації збору за місця для паркування транспортних засобів

Форма податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів, затверджена наказом Міністерства фінансів України від 09.07.2015 № 636 «Про затвердження форм податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору» (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 30.11.2022 № 403) (далі – Декларація), передбачає заповнення реквізиту «Податковий період» у рядку 2 заголовної частини Декларації та рядку 1 заголовної частини додатка «Розрахунок № збору за місця для паркування транспортних засобів» (далі – додаток) до Декларації.

12:00:53 18.10.2023

Понад 184 млн грн акцизного податку надійшло до місцевого й державного бюджетів від платників Тернопільщини

Упродовж січня-вересня цього року до місцевих бюджетів області надійшло 69,9 млн грн акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів. Зокрема, 44,9 млн грн надійшло від продажу алкогольних напоїв, 23,3 млн грн – від продажу пива та 1,7 млн грн – від реалізації тютюнових виробів.

11:59:38 18.10.2023

Щодо отримання відомостей з ДРФО – платників податків про джерела/суми нарахованого доходу, нарахованого (перерахованого) податку та військового збору (в електронному вигляді)

Відповідно до п. 1 розд. X Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822 зі змінами та доповненнями, фізична особа, яка зареєстрована у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр) чи в окремому реєстрі Державного реєстру, може отримати відомості про себе, наявні у Державному реєстрі.

11:58:55 18.10.2023

На Чортківщині є більше 20 вакансій для освітян

1 вересня – День знань. В Україні працює майже 800 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців закладів освіти. Вони виховують мільйон дошкільнят, навчають п’ять мільйонів школярів, викладають майбутній фах трьом мільйонам студентів.

13:49:31 01.09.2023