A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заводська громада
Тернопільська область, Чортківський район

Інформація

ЖИТТЯ БЕЗ БАР’ЄРІВ

Нещодавно у Чортківському відділенні Фонду відбулось засідання «круглого столу» під гаслом: «Життя без бар’єрів» за участі працівників відділення та потерпілих на виробництві - осіб з інвалідністю з нагоди відзначення в Україні Міжнародного дня людей із інвалідністю. З ініціативи генеральної асамблеї ООН  Указом Президента України 03 грудня проголошено Міжнародним днем людей з інвалідністю. Мета, заради якої цей день був проголошений, – це дотримання прав людини і участь людей  з інвалідністю у суспільному та громадському житті країни.

14:13:23 03.12.2019

Фонд виплатив 4,6 млрд грн лікарняних у першому півріччі

Упродовж перших шести місяців 2019 року Фондом соціального страхування України було профінансовано листки непрацездатності на загальну суму 4,57 млрд гривень. Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності у січні–червні склав 269,7 грн, що на 28,4% більше, ніж за той же період минулого року.

15:17:56 01.08.2019

1 948 травмованих на виробництві отримали одноразові допомоги від Фонду у І півріччі

Упродовж першого півріччя 2019 року 1 948 потерпілих на виробництві отримали одноразові допомоги в разі стійкої втрати професійної працездатності від Фонду соціального страхування України. За оперативними даними загальна сума таких виплат склала 25,7 млн грн.

15:17:44 01.08.2019

За шість місяців Фонд виплатив 1,76 млрд грн допомог по вагітності та пологах

За оперативними підсумками першого півріччя 2019 року середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах підвищився на 24,7% порівняно з 6 місяцями минулого року. Зазначена допомога надається Фондом соціального страхування України працевлаштованим жінкам у розмірі 100% середнього доходу за весь період перебування у відпустці по вагітності та пологах.

15:14:13 01.08.2019

Допомога по догляду за хворою дитиною фінансується Фондом з першого дня

Фонд соціального страхування України компенсує застрахованим особам втрачений за період догляду за хворою дитиною або членом сім’ї заробіток, починаючи з першого дня догляду. Розмір допомоги залежить від тривалості страхового стажу і визначається на загальних підставах.

15:10:07 01.08.2019

Управлінням освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради для керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста Чорткова проведено нараду-семінар

Управлінням освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради для керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста Чорткова  проведено нараду-семінар, одним із питань порядку денного  є аналіз стану умов і безпеки праці у загальноосвітніх навчальних закладах міста Чорткова, проведення  профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних факторів під час проведення навчального процесу.

10:23:42 08.02.2019

Лікування та реабілітацію за кошти Фонду пройшли 10,6 тис. потерпілих на виробництві

За оперативними даними упродовж 2018 року в закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією понад 10,6 тис. потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання. Медико-соціальні послуги надаються потерпілим за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

09:51:18 07.02.2019

ОХОРОНА ПРАЦІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ЛІСОВОГО КОМПЛЕКСУ. ПРОБЛЕМИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ

Одними із основних принципів державної політики в галузі охорони праці, відповідно до Закону України «Про охорону праці», є пріоритет життя і здоров'я працівників щодо результатів виробничої діяльності підприємства; підвищення рівня промислової безпеки шляхом забезпечення контролю за станом виробництва, обов'язковий соціальний захист працівників, повне відшкодування збитків особам, які потерпіли від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань; встановлення єдиних вимог з охорони праці для суб’єктів підприємницької діяльності незалежно від форм власності та видів діяльності.        

09:50:45 07.02.2019

Допомога по вагітності та пологах постраждалим від Чорнобильської катастрофи 1–3 категорії призначається з 27 тижня вагітності

Допомога по вагітності та пологах надається за кошти Фонду соціального страхування України у розмірі 100% середньої заробітної плати за весь період відпустки у зв’язку із вагітністю та пологами. Право на виплати мають усі офіційно працевлаштовані жінки.

09:50:41 07.02.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь