Заводська територіальна громада
Тернопільська область

Інформація

Отримай ваучер для підвищення кваліфікації за спеціальністю «Геодезія та землеустрій»!

Отримай ваучер для підвищення кваліфікації за спеціальністю «Геодезія та землеустрій»! У квітні 2024 року за ваучером на оплату навчання розпочинається підвищення кваліфікації фахівців за спеціальністю «Геодезія та землеустрій» на базі Львівського національного університету природокористування (місто Дубляни, Львівська область). У плані навчання: інформаційне забезпечення кадастру, земельна ділянка як об’єкт земельного кадастру, особливості реєстрації речових прав на об’єкт нерухомості, ринок земель в Україні, містобудівна документація, застосування статистичних методів в оцінці земельних ділянок, державний контроль за використання земель, особливості проведення землеустрою, тенденції розвитку геоматики, сучасні геоінформаційні системи та технології, моніторинг земельних відносин. Довідково:

08:52:49 04.04.2024

Отримай ваучер на навчання!

Отримай ваучер на навчання! 15 квітня 2024 року розпочинається навчання на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за професією «молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими». У плані навчання: чинне законодавство про охорону здоров’я та нормативні документи, що регламентують діяльність закладів охорони здоров’я, права, обов’язки та відповідальність молодшої медичної сестри з догляду за хворими, правила санітарії і гігієни, нескладні медичні маніпуляції, правила охорони праці. Довідково:

08:50:38 04.04.2024

Пів мільйона грн компенсацій отримали цьогоріч роботодавці Тернопільщини, які працевлаштували переселенців

За працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) роботодавці можуть отримати компенсації від державної служби зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

10:22:08 02.04.2024

Сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб на Тернопільщині

Вже більше двох років триває повномасштабне вторгнення. Значна частина наших громадян через війну втратила свої домівки, роботу та була змушена переїхати на більш безпечні території. Державна служба зайнятості пропонує ряд сервісів та послуг, спрямованих на сприяння у працевлаштуванні переселенців. Без реєстрації в центрі зайнятості можна отримати послуги: інформаційні, консультаційні, підбір роботи, профорієнтація, ваучер на оплату навчання тощо. Забезпечення внутрішньо переміщених осіб (ВПО) роботою, можливістю здобуття нової професії чи започаткування власної справи стало одним із пріоритетних завдань Державної служби зайнятості. Як же вирішує служба зайнятості ці завдання?

10:15:43 02.04.2024

Компенсація за працевлаштування осіб з інвалідністю

На Тернопіллі шукають роботу 175 осіб з інвалідністю. Роботодавці, які їх працевлаштують, отримають компенсації! Особам з інвалідністю у місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості сприяють у підборі підходящої роботи відповідно до їх професійних навичок і знань, рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та індивідуальної програми реабілітації, побажань людини; організовують професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації; залучають до посильної тимчасової зайнятості, навчають техніці пошуку роботи та самопрезентації, сприяють у започаткуванні власної справи.

10:27:48 01.04.2024

Цікавлять професії медицини? Навчайся! Звернись у Чортківську філію Тернопільського обласного центру зайнятості!

Пройти навчання за напрямками:  «Медицина»,  «Медична психологія»,  «Фармація, промислова фармація»  «Медсестринство»  «Технології медичної діагностики та лікування»  «Терапія та реабілітація» чи освоїти професії:  молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими,  екстрений медичний технік. можна на підставі ваучера на оплату навчання, що видають у Чортківській філії Тернопільського обласного центру зайнятості певним категоріям громадян, які не зареєстровані як безробітні і мають професійно-технічну чи вищу освіту. Фінансування за ваучером – до 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. З 01.01.2024 – 30 280 грн. При його підвищенні, збільшується й розмір наданих за ваучером коштів. Навчання проходить у закладах освіти як Тернопільщини, так і України. Безробітні безоплатно за спрямуванням місцевих підрозділів Тернопільського обласного центру зайнятості, у центрах професійно-технічної освіти (ЦПТО) Державної служби зайнятості можуть здобути професію:  молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими. У рамках експериментального проєкту ці професії можуть безоплатно здобути також зайняті та незайняті (не зареєстровані як безробітні) учасники бойових дій і особи з інвалідністю внаслідок війни. Тривалість курсів – 3-6 місяців. Форма навчання – онлайн, денна або змішана. ЦПТО - це сучасні заклади освіти європейського рівня, які здійснюють курсову та індивідуальну профпідготовку. У разі потреби є місця для проживання. Нові знання – нові можливості!

10:25:50 01.04.2024

Як ветерану з Тернопільщини отримати грант на власну справу?

З квітня минулого року діє програма «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», яка реалізується службою зайнятості в рамках урядового проєкту «єРобота». Ця програма спрямована на розбудову ветеранського бізнесу в Україні та створення нових робочих місць. Отримати грант можуть громадяни України з числа учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їх подружжя.

10:09:14 13.02.2024

Служба зайнятості Тернопільщини допомагає ветеранам

З початком вторгнення росії в Україну життя наших громадян розділилося на «до» та «після». Багато українців набули статусу учасників бойових дій. Служба зайнятості допомагає нашим захисникам адаптуватися до мирного життя, знайти своє місце на ринку праці. Гранти на розвиток власного бізнесу.

10:14:16 01.02.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь