Заводська комунальна школа естетичного виховання - центр народної творчості

"Файна Україна"

4 березня 2017 року в м.Тернопіль відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс малих форм та творчих колективів інструментального, вокального та хореографічного мистецтва "Файна Україна".

У конкурсі брали участь 66 учасників у номінації "вокальне мистецтво", 65 учасників у номінації "інструментальна музика", серед них були й учні Завосдької КШЕВЦНТ - Рибак Богдана та дует Задоровська Катерина та Провальна Наталія (клас викладача Горбунової Ю.І.)

За рішенням високоповажного журі, на чолі із Заслуженим діячем мистецтв України, поетом-піснярем Галабурдою С.П., учні із Заводської ОТГ були нагородженні дипломами лаурета ІІ ступеня та медалями (дует), Рибак Б. стала дипломантом у молодшій віковій категорії.

З хорошим настроєм та високими результатами учні разом із викладачем повернулись додому.