A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заводська громада
Тернопільська область, Чортківський район

Новини

ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ

В житті кожної дитини є миттєвості, які вона хоче відобразити в своїй уяві чи на малюнку: навколишній світ, оточуючі предмети, близьких і дорогих людей, барвисті спогади про відпочинок та інше. 

09:58 24.04.2019

Перший крок для створення громадського простору в Заводській ОТГ зроблено!!!

          На виконання  Стратегії розвитку в Заводській ОТГ реалізується проект із створення громадського простору на території Синяківського ставу «Кльове місце». Проект передбачає створення екологічно чистої, комфортної зони відпочинку для мешканців громади та гостей.

15:04 11.04.2019

Всеукраїнський конкурс "Земля - наш спільний дім"

      28 березня в Тернопільському обласному еколого – натуралістичному центрі відбувся обласний Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» під гаслом «Моя маленька Батьківщина».

12:51 01.04.2019

26 березня відбулася зустріч голів ОСББ з Регіональним координатором ПРООН

       26 березня в залі засідань Заводської селищної ради, за ініціативи селищного голови Людмили Павлінської відбулася зустріч голів ОСББ смт.Заводське з Регіональним координатором ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку у Тернопільській області Ігорем Стефанівим та консультантом проекту  ЄС/ПРООН «HOUSES»  Михайлом Мельником.  

11:54 27.03.2019

Сортуй сміття – збережи довкілля!

       Сортуючи сміття, ми сприяємо створенню чистоти навколо себе, вчимо дітей дбайливому ставленню до природи, заради чистого та безпечного довкілля.

09:18 21.03.2019

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора