Новини

Шановні учасники АТО, учасники бойових дій, військовослужбовці, ветерани Збройних сил України!

6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Сьогодні ми вшановуємо усіх військових , які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.

10:18 06.12.2019

Працівники Заводської селищної ради взяли участь в урочистостях з нагоди професійного свята - Дня місцевого самоврядування

5 грудня працівники Заводської селищної ради взяли участь в урочистостях з нагоди професійного свята - Дня місцевого самоврядування, яке щорічно відзначаємо 7 грудня. Голова обласної державної адміністрації Ігор Сопель привітав працівників місцевих рад Тернопільщини та вручив грамоти і подяки кращим працівникам органів місцевого самоврядування. За високий професіоналізм та сумлінну працю почесними грамотами та цінним подарунком обласної ради нагороджені: Яськова Тетяна Володимирівна - спеціаліст військово – облікового столу Заводської селищної ради , Сіра Ельвіра Анатоліївна - головний бухгалтер Заводської селищної ради, Сидоренко Петро Володимирович – начальник юридичного відділу Заводської селищної ради. Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

10:19 05.12.2019

2 грудня липня МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З РАБСТВОМ

Проблема торгівлі людьми не втрачає актуальності.  Від початку 2019 року фахівці Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні (IOM Ukraine) виявили та надали допомогу більше 700 постраждалим від торгівлі людьми. Майже 70% з них становлять чоловіки. За оцінкою ООН торгівля людьми приносить 600 мільйонів доларів прибутку щорічно у всьому світі.

12:00 02.12.2019

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.    Ми не маємо морального права забути подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення. Низько вклоняємося героям Небесної сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України.    Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.    Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

09:13 21.11.2019

Щодо участі у тренінгу

15 листопада 2019 року об 11.00 год.  у приміщенні облдержадміністрації (каб. 532) відбудеться тренінг на тему: «Бізнес-план: розробка та реалізація інвестиційного проекту».

11:28 13.11.2019

Засідання робочої групи з питань формування селищного бюджету на 2020 рік

30 листопада 2019 року в залі засідань Заводської ОТГ відбулося засідання робочої групи з питань формування селищного бюджету на 2020 рік.. Селищний бюджет на 2020 рік, як основний фінансовий документ Заводської територіальної громади, розроблений відповідно до чинних норм бюджетного та податкового законодавства,положень програми діяльності КМУ. У 2019 році до Заводського селищного бюджету планується отримати 23,3 млн.грн. надходжень, що на 15,3 % більше річного планового показника 2019 року у тому числі власних надходжень 16 млн..грн,або на 18,5% більше річного планового показника 2019 року. Підвищення розмірів державних соціальних стандартів: забезпечення зростання мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатних осіб зобов’язує до дофінансування з місцевого бюджету.

11:22 06.11.2019