Оголошення

УВАГА! ВАКАНСІЯ!

Заводська селищна рада Чортківського району Тернопільської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника гуманітарного відділу Заводської селищної ради.

12:10:05 21.02.2020

Оголошення

10 січня у приміщенні Заводської селищної ради відбудеться прийом громадян страховим експертом з охорони праці Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області Побуринним В.Є.

14:27:59 09.01.2020

НОВІ РАХУНКИ ДЛЯ СПЛАТИ ПОДАТКІВ

З 1 січня 2020 року у зв’язку з тим, що Державною казначейською службою України з початку 2020 року рахунки для сплати податків і зборів будуть відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі затвердженого наказом Мінфіну від 31.12.2013 р. № 1203, змінюються реквізити бюджетних рахунків.

14:11:08 28.12.2019

До уваги власників земельних ділянок та землекористувачів!

Відділ у Чортківському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Тернопільської області на необхідності внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

15:31:13 05.11.2019