Гендерний квест для молоді

В рамках реалізації проекту «Лабіринт емоцій» 12.09.2019 року в Заводській ОТГ  відбувся гендерний квест, тренером якого була викладачка Волинського інституту Наталія Рябушенко. Під час квесту учасники заходу мали можливість познайомитись з основними історичними віхами боротьби за права людей у світі. Також, в ігровій формі присутні мали можливість відчути вплив гендерних стереотипів щодо вибору професії як хлопцями так і дівчатами, розглянули виклики, які впливають на забезпечення рівних прав та можливостей жінок взагалі, а особливо тих, хто стикається з множинною дискримінацією.

12:28 16.09.2019

Шановні жителі Заводської ОТГ!!!

Яку роль відіграє критичне мислення у нашому житті? Чи можемо поставити знак тотожності між критичним мисленням і критикою? Що таке фейки? Як навчитися перевіряти інформацію? Що означає – бути медіаграмотним? На що обов’язково звернути увагу під час перебування в соціальних мережах?

10:29 12.09.2019

Щодо участі у бізнес-зустрічах

05-06 вересня 2019 року о 15:45 год. в приміщенні Тернопільської обласної державної адміністрації (м. Тернопіль, вул. М. Грушевського, 8, каб. 532) відбудуться бізнес-зустрічі: ,,Управління змінами в бізнесі. Як перейти на нові рейки в малому бізнесі” (05.09.2019 р.) та ,,Маркетингові інструменти для бізнесу” (06.09.2019 р.). Просимо розповсюдити зазначену інформацію серед зацікавлених суб’єктів господарювання району/міста/об’єднаної територіальної громади, забезпечити участь у заході працівників центрів підтримки підприємництва/ інформаційно-консультативних пунктів для бізнесу та подати інформацію щодо учасників до 03.09.2019 року в департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації на електронну адресу: ternopil.vrp@gmail.com.

14:48 30.08.2019

Інформуємо про результати конкурсу

За результатами конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу у власність:  земельна ділянка площею 1692 м. кв., (кадастровий номер 6125588000:02:002:0070) в с. Угринь Чортківського району, визнано ТзОВ «Регіональний земельно-кадастровий центр «Галицькі землі».

10:48 29.08.2019

Підтримка розвитку фермерських господарств

У  зв’язку із незначною кількістю поданих заявок на отримання бюджетної субвенцій, відділ  агропромислового розвитку райдержадміністрації повідомляє, що відповідно Постанови від 07.02.2019 №106 (зі змінами) та пунктів 11.1 та 11.2 «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств», фермерські господарства області можуть подавати документи до Українського державного фонду підтримки фермерських господарств у Тернопільській області.

09:09 28.08.2019

Заводська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу у власність:  земельна ділянка площею 1692 м. кв. с. Угринь, кадастровий номер 6125588000:02:002:0070, для обслуговування майстерні по ремонту автомобілів.

14:28 21.08.2019

До уваги голів ОСББ!

Враховуючи інформацію, поширену окремими підприємствами тепло-, водопостачання та водовідведення щодо застосування у лютому 2019 року Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, затвердженої наказом Мінрегіоном від 22.11.2018 № 315, зареєстрованим в Мін’юсті 28.12.2018 за № 1502/32954 (далі - Методика), Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України вважає за доцільне довести до відома підприємств галузі та органів місцевого самоврядування це роз’яснення.

14:38 12.03.2019