Угринська ЗОШ І-ІІ ст.

Школу засновано в селі Угринь у 1865 році. Вона тоді була 2-класною з українською мовою навчання. У роки панування Польщі вже стала 3-класною.

У січні 1970 року учні розпочали нову чверть у новобудові, розрахованій на 320 дітей. Це - двоповерховий будинок на 9 класних кімнат, 2 пристосованих кабінети - фізики та хімії, з бібліотекою, спортивним залом, комбінованою майстернею, їдальнею, просторими коридорами, пристосованими під актовий зал. У 70-х роках у школі працювали 12 вчителів, які навчали більше 200 учнів. Тоді вона була восьмирічною. З появою у закладі першокласників шестирічного віку на початку 90-х, заклад набуває статусу дев'ятирічної школи.

У різні роки школу очолювали Байрак Зиновій Михайлович, Пастухов Василь Трохимович, Біль Михайло Автанович, Гаврилюк Василь Ярославович, Ільницький Михайло Миколайович, Самолюк Юрій Юрійович.

Адреса:

Чортківський район с. Угринь,