Оголошення

10 січня у приміщенні Заводської селищної ради відбудеться прийом громадян страховим експертом з охорони праці Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області Побуринним В.Є.

14:27:59 09.01.2020

НОВІ РАХУНКИ ДЛЯ СПЛАТИ ПОДАТКІВ

З 1 січня 2020 року у зв’язку з тим, що Державною казначейською службою України з початку 2020 року рахунки для сплати податків і зборів будуть відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі затвердженого наказом Мінфіну від 31.12.2013 р. № 1203, змінюються реквізити бюджетних рахунків.

14:11:08 28.12.2019

До уваги власників земельних ділянок та землекористувачів!

Відділ у Чортківському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Тернопільської області на необхідності внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

15:31:13 05.11.2019

Гендерний квест для молоді

В рамках реалізації проекту «Лабіринт емоцій» 12.09.2019 року в Заводській ОТГ  відбувся гендерний квест, тренером якого була викладачка Волинського інституту Наталія Рябушенко. Під час квесту учасники заходу мали можливість познайомитись з основними історичними віхами боротьби за права людей у світі. Також, в ігровій формі присутні мали можливість відчути вплив гендерних стереотипів щодо вибору професії як хлопцями так і дівчатами, розглянули виклики, які впливають на забезпечення рівних прав та можливостей жінок взагалі, а особливо тих, хто стикається з множинною дискримінацією.

12:28:08 16.09.2019

Шановні жителі Заводської ОТГ!!!

Яку роль відіграє критичне мислення у нашому житті? Чи можемо поставити знак тотожності між критичним мисленням і критикою? Що таке фейки? Як навчитися перевіряти інформацію? Що означає – бути медіаграмотним? На що обов’язково звернути увагу під час перебування в соціальних мережах?

10:29:00 12.09.2019

Щодо участі у бізнес-зустрічах

05-06 вересня 2019 року о 15:45 год. в приміщенні Тернопільської обласної державної адміністрації (м. Тернопіль, вул. М. Грушевського, 8, каб. 532) відбудуться бізнес-зустрічі: ,,Управління змінами в бізнесі. Як перейти на нові рейки в малому бізнесі” (05.09.2019 р.) та ,,Маркетингові інструменти для бізнесу” (06.09.2019 р.). Просимо розповсюдити зазначену інформацію серед зацікавлених суб’єктів господарювання району/міста/об’єднаної територіальної громади, забезпечити участь у заході працівників центрів підтримки підприємництва/ інформаційно-консультативних пунктів для бізнесу та подати інформацію щодо учасників до 03.09.2019 року в департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації на електронну адресу: ternopil.vrp@gmail.com.

14:48:32 30.08.2019

Інформуємо про результати конкурсу

За результатами конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу у власність:  земельна ділянка площею 1692 м. кв., (кадастровий номер 6125588000:02:002:0070) в с. Угринь Чортківського району, визнано ТзОВ «Регіональний земельно-кадастровий центр «Галицькі землі».

10:48:50 29.08.2019

Підтримка розвитку фермерських господарств

У  зв’язку із незначною кількістю поданих заявок на отримання бюджетної субвенцій, відділ  агропромислового розвитку райдержадміністрації повідомляє, що відповідно Постанови від 07.02.2019 №106 (зі змінами) та пунктів 11.1 та 11.2 «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств», фермерські господарства області можуть подавати документи до Українського державного фонду підтримки фермерських господарств у Тернопільській області.

09:09:17 28.08.2019