Оголошення

Заводська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу у власність:  земельна ділянка площею 1692 м. кв. с. Угринь, кадастровий номер 6125588000:02:002:0070, для обслуговування майстерні по ремонту автомобілів.

14:28:58 21.08.2019

До уваги голів ОСББ!

Враховуючи інформацію, поширену окремими підприємствами тепло-, водопостачання та водовідведення щодо застосування у лютому 2019 року Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, затвердженої наказом Мінрегіоном від 22.11.2018 № 315, зареєстрованим в Мін’юсті 28.12.2018 за № 1502/32954 (далі - Методика), Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України вважає за доцільне довести до відома підприємств галузі та органів місцевого самоврядування це роз’яснення.

14:38:14 12.03.2019

До уваги споживачів, які одержують житлову субсидію!

З березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій. Для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, починаючи з субсидії за лютий 2019 року вона буде виплачуватись готівкою.

12:34:38 01.03.2019

БЕЗПЕКА ПРАЦІВНИКІВ ПІД ЧАС ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ- ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАВДАННЯ РОБОТОДАВЦЯ

В сільськогосподарських підприємствах Чортківського району незабаром розпочнуться  весняно-польові роботи. Весняно-польові роботи – напружений етап річного циклу агропромислового виробництва. Зокрема, у березні – квітні сільськогосподарськими підприємствами виконується біля третини річного обсягу польових, тракторних, а також транспортних робіт.

15:29:22 28.02.2019