Творчий звіт вищого-професійного училища: потенціал, звідки не очікували

Дата: 10.04.2017 09:05

В рамках творчих звітів серед професійно-технічних і вищих навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації Тернопільської області, під гаслом «Україна – єдина родина», в актовій залі Чортківського ВПУ цими днями пройшов творчий звіт художніх колективів даного навчального закладу.

Висока майстерність виконання пісень художніх керівників ВПУ Ірини Шевчук та Юлії Сенів, колективів «Орхідея» та «Любисток» під їх керівництвом, номери танцювального колективу «Юність» під керівництвом Ірини Гуменюк приємно здивувала членів журі, серед яких були: Крищук М. (голова журі, провідний методист Управління профтехосвіти Тернопільської області), Масик С. та Козловський І. (представники Управління), Дячок Г. та Стечишин І. (начальники відділу освіти та гуманітарного відділу Заводської селищної ради відповідно), Дудяк М. (спеціаліст гуманітарного відділу), Мандзій В. (директор Заводської школи естетичного виховання – центру народної творчості).

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Крім того, в холі навчального закладу була презентована також виставка робіт учнів.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису
Загалом, творчий звіт став прекрасним свідченням, що людина може поєднувати в собі різні якості – професійні здібності та музичний талант одночасно. Вітаємо Чорктківське ВПУ із прекрасним творчим звітом та бажаємо творчого натхнення в роботі!