A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заводська громада
Тернопільська область, Чортківський район

Організаційний комітет на тему: "Жовтень святковий"

Дата: 06.10.2016 10:17
Кількість переглядів: 243

 4 жовтня в приміщенні Заводської селищної ради на чолі із головою Павлінською Л.Р. відбувся організаційний комітет щодо проведення заходів у жовтні місяці поточного року. Так як 14 жовтня, згідно календаря відзначаюся ряд заходів, а саме День захисника України, День українського козацтва, День створення УПА та Покрова Пресвятої Богородиці, то відзначають їх взаємопов’язано та в одному дусі. Крім того, жителі селища Заводського традиційно в цю пору відзначають День харчової промисловості.
Для того, щоб провести заходи максимально гармонійно на засідання були запрошенні: голова селищної ради, працівники гуманітарного відділу, відділ освіти, працівники Заводської школи мистецтв, художні керівники будинків культури, бібліотекар с.Угринь, представник ВПУ, депутат селищної ради. 
На першому організаційному комітеті перш за все визначилися з датами проведення заходів та їх тематику, розприділили основні завдання для кожного учасника процесу, домовилися за наступне засідання, яке відбудеться вже в четвер – 6 жовтня.

  


« повернутися

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора