Дата: 09.05.2016 10:38

Ніколи знову!
Ніколи - просто слово, але який у ньому зміст.

Інколи ми недооцінюєм його. Вживаєм і не задумується про майбутнє. Так вже звично стало - порушувати обіцянки, не дотримуватися свого слова, забувати...

Але коли мова заходить про війну, то виправдань не може бути.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ця дата прийшла на заміну традиційному для більшості з нас Дню перемоги - формату свята, який був нав'язаний. Однак, це не просто гра слів. Настав час для зміщення акцентів - переосмислення подій, руйнування міфів, рівність кожного, хто боровся з нацизмом, підкреслення солідарності та бойового братерства усіх Об'єднаних Націй, як держав, так і бездержавних тоді народів (євреїв, українців тощо).
Напевне немає родини, яка не може поділитися своєю історією про війну, але допоки живі ті, хто бачив все на свої очі, ми маємо прикласти всіх зусиль, щоб почути їх і перш за все - подякувати. Історії військових дій мають перетворитися на історії конкретних людей, а відтак їх вшанування і пам'ять за тими, хто нам подарував мир.

Пам'ятаймо свою історію, бо без неї немає майтунього.