Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Угринське віче

20 березня 2016 року в селі Угринь пройшло сільське віче, за ініціативою новообраного старости Володимира  Касприка. На початку зборів староста перш за все подякував жителям села за високу явку та довіру, яку угринчани показали на виборах у своїй майже одностайності (нагадаємо, за В.Касприка виборці відали 85% своїх голосів)

Ключовими ж на віче були проблемні питання, які хвилюють не тільки старосту, а й жителів. Зокрема, першочерговим у вирішенні має стати проблема сміттєзвалищ на території села. В.Касприк закликав всіх до співпраці по прибиранню та вивезенню сміття. А саме головне, за сприятливих погодніх умов у суботу 26 березня  спільно долучатися до ліквідації смітника біля сільського цвинтаря.  Також староста закликав всіх жителів прибрати свої прибудинкові території – забрати будівельні матеріали (каміння, пісок тощо).     

У наступному питанні,  В.Касприк представив жителям села план щодо реконструкції території навколо пам’ятника Т.Г.Шевченка. Так, за сприянням голови Заводської селищної ради  Л. Павлінської  Угринь має відвідати проектант, який займеться питанням  даної реконструкції. В перспективі планується новий засів трави, насадження дерев, розбиття клумб.

Наприкінці віче староста ще раз подякував жителям та запросив до співпраці. 

                               « повернутися до списку новин