Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Новий графік подачі води

За ініціативи Заводського селищного голови Л.Р.Павлінської, минулої п’ятниці, в будинку культури смт.Заводське відбулася зустріч місцевих мешканців з начальником «Чортківводоканал» Цариком В.Я., заступником голови Чортківської міської ради Недокусом О.В. та адміністрацією Заводської селищної ради. 

Основним питанням, з якого і розпочалася зустріч було вирішення проблеми подачі води на селище Заводське. Погодинний графік, який діяв на день зустрічі ось уже понад місяць, виявився дуже проблематичним з початком навчального року, так як школа та дитячий садок як ніхто інший потребують постачання води. В ході обговорення цього питання було багато суперечок, але у висновку було досягнуто компромісу, яким став новий графік подачі води. Загалом, за словами Царика В.Я. проблема постачання виникла через те, що рівень води впав і це не лише проблема Чортківського регіону. Як тільки будуть знайдені шляхи вирішення проблеми, ситуація покращиться. 
Крім того, на зустріч були запрошенні голови ОСББ та депутати селища, з якими Л.Р.Павлінська обговорила ряд важливих питань, а саме: прибирання території, що обслуговуються ОСББ та прибирання дитячих майданчиків, заборону спалювання сміття на території селища, про сплату жителями селища податку на нерухоме майно.
« повернутися до списку новин