A A A K K K
для людей із порушенням зору
Заводська територіальна громада
Тернопільська область

Новий графік подачі води

Дата: 07.09.2016 11:39
Кількість переглядів: 885

За ініціативи Заводського селищного голови Л.Р.Павлінської, минулої п’ятниці, в будинку культури смт.Заводське відбулася зустріч місцевих мешканців з начальником «Чортківводоканал» Цариком В.Я., заступником голови Чортківської міської ради Недокусом О.В. та адміністрацією Заводської селищної ради. 

Основним питанням, з якого і розпочалася зустріч було вирішення проблеми подачі води на селище Заводське. Погодинний графік, який діяв на день зустрічі ось уже понад місяць, виявився дуже проблематичним з початком навчального року, так як школа та дитячий садок як ніхто інший потребують постачання води. В ході обговорення цього питання було багато суперечок, але у висновку було досягнуто компромісу, яким став новий графік подачі води. Загалом, за словами Царика В.Я. проблема постачання виникла через те, що рівень води впав і це не лише проблема Чортківського регіону. Як тільки будуть знайдені шляхи вирішення проблеми, ситуація покращиться. 
Крім того, на зустріч були запрошенні голови ОСББ та депутати селища, з якими Л.Р.Павлінська обговорила ряд важливих питань, а саме: прибирання території, що обслуговуються ОСББ та прибирання дитячих майданчиків, заборону спалювання сміття на території селища, про сплату жителями селища податку на нерухоме майно.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора