Черговий крок децентралізації

Як уже повідомлялося, з 4 квітня  територіальними підрозділами Управління державної міграційної служби передаються повноваження у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб відповідним органам сільських, селищних та міських рад.

«На виконання Закону, розпорядженням голови облдержадміністрації було затверджено відповідний План заходів, який впроваджувався по області протягом лютого-березня 2016 року, - прокоментувала директор департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва обласної державної адміністрації Галина Воляник. -  Станом на 01.04.2016р. всі органи місцевого самоврядування області  забезпечили повну готовність до здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування громадян та з сьогоднішнього дня розпочнуть відповідні реєстраційні дії».