Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Заводська громада приймає гостей із США

18 травня 2016 року Заводську громаду з робочим візитом відвідала директор Бюро з питань демократії та врядування USAID В. Кейт Сомвонгсірі (США). Крім неї, членами делегації, які зустрілися з керівництвом Заводської селищної ради, були: радник USAID Рачкевич В.В., заступник голови Тернопільської ОДА Валов О.В., начальник управління містобудування та архітектури ОДА Харченко В.М., начальник управління капітального будівництва ОДА Кузяк В.С.

Для гостей була запропонована презентація, в якій відображався стан речей у Заводській громаді – те, що було зроблено із моменту створення і проблемні питання. В ході її перегляду, Заводський селищний голова Л.Р.Павлінська та перший заступник А.Р.Павлюх конкретизували та пояснювали інформацію, яка подавалася, староста села Угринь В.І.Касприк поділився успіхами села після об’єднання з смт. Заводське.

Після перегляду презентації , пані Кейт задавала питання, які її зацікавили, Валов О.Д. зробив короткий аналіз децентралізації на Тернопільщині, надав рекомендаційні поради як на практиці вирішити проблемні питання та зробити наступні кроки у подальшому розширенні Заводської громади.

В кінці зустрічі, В. Кейт Сомвонгсірі подякувала за щиру зустріч та домовилася з Л.Р. Павлінською про зустріч на Інвестиційному форумі, який відбудеться вже 19-20 травня в Тернополі-Збаражі.

       

 « повернутися до списку новин