Колегія управління ЖКГ

Дата: 02.06.2016 12:27

Фото без опису   Фото без опису

1 червня 2016 року перший заступник Заводського селищного голови Павлюх А.Р.,  спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, транспорту та з питань цивільного захисту  ПОБУРИННИЙ В.Є., начальник ПП «Заводське-2009» Гунька П.В. були присутні на виїзній колегії управління житлово-комунального господарства Тернопільської ОДА в м.Чорткові.

На колегії виступили: начальник управління ЖКГ Олійник М.І. та начальник управління екології та природних ресурсів Сінгалевич О.М. Тернопільської ОДА, голова Чортківської РДА Сташків М.Ф., голова Чортківської ради Шепета В.М.

Основними питаннями, які розглядалися на колегії були тарифи послуг ЖКГ (розрахунок, економічне обґрунтування), механізми створення ОСББ, питання питної води, аналізу стану очисних споруд.

Крім того, начальник Чортківського міжрайонного управління Головного управління держсанепідслужби у Тернопільській області Чайчук О.Т. наголосила  про якість води і несанкціоновані водогонни, які не можливо перевірити на якість.