A A A K K K
для людей із порушенням зору
Заводська територіальна громада
Тернопільська область

Військова служба за контрактом - гідне майбутнє України

Дата: 24.03.2016 12:43
Кількість переглядів: 1122

                                                              

Сьогодні у кожного, хто бажає долучитись до творення новітньої української армії, зробити кар’єру військового та забезпечити гідне майбутнє собі та своїй родині, є така можливість.
Відтак, Чортківський об’єднаний міський військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом призовників та військовозобов’язаних, які визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров’я до проходження військової служби.
Згідно з розповсюдженою ним інформацією держава гарантує військовослужбовцям за контрактом - грошове забезпечення: від 7000 тисяч гривень за перший контракт, соціальні гарантії, компенсацію за ви наймання житла.

За більш детальною інформацією в т.ч. отриманням переліку необхідних документів, ознайомленням з наявними вакантними посадами та інших консультацій  можна звертатися за адресою: м.Чортків, вул.Шевченка 40, або по тел.: 2-13-36; 2-14-64; моб. 067 89 70 790. (1)

 

В смт.Заводське 25 березня 2016 року в 16.00 в приміщенні Заводської селищної ради відбудеться зустріч з представниками Чортківської РДА та військомату.

Всі бажаючі запрошуються. 

(1) - Інформація з сайту - http://www.oda.te.gov.ua/tchortkivska/ua/event/detail/9959.htm


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора