Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Школа естетичного виховання громади - хороша база для підвищення кваліфікації - культурне майбутнє держави.

23-25 березня 2017 року в Чортківському районі проходили курси підвищення кваліфікації викладачів шкіл естетичного виховання, на яких були присутні викладачі 20 шкіл Тернопільської області.

24 березня на базі Заводської  школи естетичного виховання – центру народної творчості відбулись лекторські заняття, де в ролі лекторів виступили викладі школи Дембіцька О.І., Гуменюк І.А.,  Витягловська Т.В. та Чайківська Г.З. із своїми учнями. Крім того, в ході зустрічі присутні викладачі хореографії, образотворчого та театрального мистецтва обмінялися досвідом роботи, поділилися своїми творчими напрацюваннями та ідеями та підходами в навчальному процесі в кожному із напрямків. Учасники курсів були приємні враженні високою майстерністю вихованців Заводської школи.

Підбиваючи підсумки лекторських занять начальником гуманітарного відділу Заводської селищної ради Стечишином І.С. спільно з директором центру Мандзієм В.М. відзначили діяльність шкіл естетичного виховання в громадах, їхню необхідність за умов децентралізації для всебічного розвитку дітей.  

      

    

  « повернутися до списку новин