Староста – нова людина в українському селі.

13 березня 2016 року в селі Угринь, яке з вересня 2015 року увійшло до складу Заводської селищної громади відбулася подія, яку сміло можна назвати історичною. Жителі села вперше на виборах обрали собі старосту. Навіть більше, вибори старости в Угрині є першими в Тернопільській області після початку децентралізації влади в Україні.

Так, згідно Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», староста – це житель села, якого обирають його мешканці і делегують йому представляти інтереси жителів у виконавчих органах селищної ради.

До списку виборців села Угринь було включено 784 виборців, у голосуванні взяли участь 414 чоловік (52% від загальної кількості всіх виборців села).

На посаду претендували Касприк Володимир Іванович та Сирова Галина Миколаївна. Більшість своїх голосів виборці відали Касприку В.І., а це 341 голос (85%  від загальної кількості).  Сирова Г.М. отримала відповідно 61 голос (15% від загальної кількості).

Вибори відбулися без порушень законодавства, тому їх можна вважати такими, що відбулися.

Заводська селищна рада, і зокрема її голова Л.Павлінська поважає вибір своєї громади і  щиро вітає угринчан із важливою подією, а новообраному старості бажає плідної й успішної праці, що неодмінно призведе до розвитку і процвітанню Заводської громади.