Нарада з питань участі у Програмі транскордонного співробітництва “Польща-Білорусь-Україна 2014-2020”

Дата: 02.08.2016 14:07

У контексті прийнятого Європейською Комісією рішення від 17 грудня 2015 року № C(2015) 9138 про затвердження Програми Транскордонного Cпівробітництва Європейського Інструменту Сусідства „Польща-Білорусь-Україна 2014-2020” Тернопільська область спільно з Івано-Франківською та Рівненською областями продовжує входити в Програму у статусі додаткового регіону. З метою залучення інвестицій у Чортківський район сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Михайла Сташківа відбулася нарада із головою фундації «Люди. Досвід. Культура.», координатором проекту «Від коренів до демократії» Даріушем Буковським (Республіка Польща), начальником відділу економічного розвитку і торгівлі Іриною Дерій та представниками Заводської об’єднаної територіальної громади. Під час засідання представник польської сторони Даріуш Буковський ознайомив присутніх з особливостями підготовки проектних ідей та пропозицій для залучення фінансування проектів в рамках вищезазначеної Програми. Заходи, в рамках запланованих проектів, сприятимуть налагодженню транскордонному співробітництву шляхом об’єднання зусиль різних сторін – населення, установ та організацій, підприємств і спільнот, їх зближення з метою кращого використання можливостей, які дає спільний розвиток транскордонних територій в галузі культури, спорту, охорони здоров'я, розвитку та ремонту доріг із залученням коштів Євросоюзу.
Найближчим часом, сподіваємося, обома сторонами буде погоджена програма цього міжнародного дійства.

Інформація з сайту: http://www.oda.te.gov.ua/tchortkivska/ua/news/detail/120712.htm