Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Гості із Сходу

В період різдвяних свят на території Чортківського району перебувала група дітей з м.Торецьк, що на Донеччині. Двох дітей з цієї групи гостинно прийняли дві родини із селища Заводське, зокрема сім’ї Гринів та Міщій. 


Протягом тижня діти із Сходу побували на багатьох різного роду екскурсіях: Маріїнський духовний центр в с.Зарваниця, Чортківський педагогічний коледж ім.О.Барвінського, по місті Тернопіль.


Святу Вечерю для юних гостей організувала Бучацька єпархія УГКЦ безпосередньо в своєму управлінні, за участі Преосвященного Владики Димитрія (Григорака) єпископа Бучацького, керівництва області та району.


Дні проведені в родинах проминули для дітей дуже насичено та швидко. Перед від’їздом, діти Карина та Андрій, побували в Заводській селищній раді, де Людмила Романівна подякувала родинам Гринів та Міщій, керівництву Заводської школи, які зробили перебування юних гостей в громаді комфортним та незабутнім, а на згадку про наш край діти крім подарунків від родин, в яких вони жили, отримали ще й солодкі подарунки та вишиті сорочки від селищної ради.

(фото 1 та 2 взяті з мережі)« повернутися до списку новин