Засідання оргкомітету щодо проведення заходів, присвячених Дню Героїв Небесної Сотні , 27 –ій річниці виведення військ з Афганістану

Відбулося засідання оргкомітету щодо проведення заходів, присвячених Дню Героїв Небесної Сотні , 27 –ій річниці виведення військ з Афганістану. У оргкомітеті взяли участь о. Антон УПЦ КП, о.Володимир УГКЦ, заводський селищний голова Л.Павлінська, перший заступник селищного голови А.Павлюх, начальник гуманітарного відділу І.Стечишин , начальник відділу культури, туризму, національностей та релігії Чортківської райдержадміністрації Г.Чайківська, представники навчальних закладів селища Заводське. Оргкомітет вирішив рекомендувати провести в начальних закладах селища годину  пам`яті до  27 –ої річниці виведення військ з Афганістану,  18 лютого о 14.30 на центральній площі  смт. Заводське провести заходи з нагоди відзначення Малого Державного герба України та  поминальні заходи щодо вшанування Героїв Небесної Сотні та воїнів, що загинули в АТО.