Перше слово - мама!

Дорогі мами!
Сердечно вітаємо Вас з одним з найтепліших і душевних свят - Днем матері!
Це свято важливе для кожного з нас. Ми багато чим зобов'язані найдорожчим нашому серцю людям - мамам.
Святкування Дня матері - це чудова можливість висловити свою подяку і безмежну вдячність за все, що роблять для нас наші мами, за їх любов і розуміння.
У цей святковий день, дорогі матері, прийміть слова вдячності, любові і поваги! Нехай у Ваших очах не гаснуть усмішки! Від усієї душі бажаю всім жінкам-матерям здоров'я, щастя, родинного благополуччя, взаєморозуміння і відповідного тепла від своїх дітей!

Прийміть вітання і мами, які працюють в Заводській селищній раді. Особливо,Людмила Романівна Павлінська - мама трьох прекрасних дівчаток, яка вміло поєднує такий важливий соціальний статус і свою посаду Заводського селищного голови.