Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

«Живімо і пам’ятаймо»

З метою гідного вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівській коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму сьогодні в Україні відзначають День пам’яті та примирення. 
 Майже сім мільйонів солдат в семи арміях виставила Україна в боротьбі проти нацизму, загальні (включно з жертвами концтаборів, депортованими, евакуйованими) ж втрати нашої країни становлять майже 14 млн. чоловік, із них майже 6 млн. цивільного населення і 2,8 млн. солдат. І це втрати найбільші й не порівняні із втратами інших країн, не кажучи вже про сотні українських міст та тисячі сіл, підприємств, лікувальних закладів, шкіл та вузів, що перетворилися на спаленні вщент руїни.
Цьогоріч всі заходи проходять під гаслом «Українці в лавах Об’єднаних Націй перемогли агресора» і вшановується світла пам’ять загиблих не під звуки фанфар, не під прапорами гнобителів нашої нації, а в щирій молитві за упокій душ та за мирну долю України. Заводська громада не стала виключенням в цьому. 7 травня в с.Угринь вібувся молебень та покладання квітів біля пам’ятника загиблим за участю голови Людмили Романівни та жителів, 8 травня в школах пройшли тематичні інформативні години «Живімо і пам’ятаймо».

  « повернутися до списку новин