Процес зміни місця реєстрації відтепер триває не більше доби

Як уже писалося раніше, з 4 квітня 2016 року Заводською селищною радою розпочато реєстрацію/ зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб.

Це означає, що тривалість процесу реєстрації значно скорочується. Наразі така процедура займає від 20 хвилин до однієї доби.

У зв’язку з цим, скасовується необхідність отримання талона зняття з реєстрації, надається можливість відповідним посадовим особам, виконавцям послуг з управління або утримання багатоквартирного будинку, гуртожитку, ОСББ подавати заяви про реєстрацію місця проживання і т. п.

У Заводській селищній раді питанням реєстрації займається Лукіянець Ірина Петрівна та Габруська Жанна Валентинівна.

Такою послугою вже скористалися жителі громади та бажаючі зареєструватися в смт. Заводське.

Ознайомитися із списком документів, які необхіодні на здійснення необхідного процесу можна ознайомитися ТУТ