Нарада з головами ОСББ

Дата: 10.02.2017 14:55

У Заводській селищній раді 09 лютого під керівництвом голови Павлінської Л.Р. та участі спепецілістів ради відбулася нарада із головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) смт. Заводського.
На нараді було розглянуто ряд важливих питань, зокрема:
1. Укладання договорів на вивезення ТПВ між ОСББ та КП « Заводське 2010» у зв’язку із підняттям тарифів з 01.01.2017.
2. Про встановлення табличок із вказівником назви вулиці та номеру будинку на багатоквартирні будинки у смт. Заводське. (Для довідки: таблички були виготовлені у рамках Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) смт. Заводське на 2017-2019 роки за сприяння інтернет провайдера ТОВ «Мобіснет» (директор Шевченко О. Г.)).
3. Про необхідність проведення загальних зборів ОСББ щодо звіту правління за 2016 рік.
4. Про необхідність утримання прибудинкових територій ОСББ смт. Заводське у належному стані (прибирання снігу, підсипка) у зимовий період у відповідності до Правил утримання житлових будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу від 17.05.2005 № 76.
5. Про пункт обігріву на території Заводської селищної ради, який розміщений у неврологічному та терапевтичному відділенні Чортківської районної комунальної лікарні (вул.Галицька 7, смт.Заводське, Чортківського району Тернопільської області).
6. Про якість надання житлово-комунальних послуг жителям багатоквартирних будинків смт. Заводське, зокрема послуг із водопостачання та водовідведення, які надає комунальне підприємство «Чортківське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Чортківської міської ради.

.Фото без опису