Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Робимо чистоту спільно

Як уже було оголошено раніше на території Заводської громади розпочався  місячник благоустрою та прибирання території. Кожне із комунальних закладів  самостійно обрали день, коли його працівники  вийдуть на прибирання.

Так, спільними зусиллями працівників дитячого садка було прибрано територію дошкільного закладу,  побілений паркан, висадженні квіти.

 Викладачі, студенти та працівники Чортківського ВПУ вийшли на прибирання придорожньої смуги, великої території самого навчального закладу, а також парку Заводського, який був закріплений сесією Заводської селищної ради за ВПУ.

Крім того, загальноосвітня школа смт.Заводське уже прибрала свою територію, а учні школи в селі Угринь допомогли прибрати в підвальному приміщенні будинку культури, в якому на перспективу можна розмістити тренажери для занять спортом жителів села.

Продовжилися роботи по наведенню порядку й на території стадіону. Наступним кроком по благоустрою, стало вивезення будівельного сміття з адміністративного приміщення, яке знаходиться на стадіоні, де, до слова, ведуться на сьогоднішній день  ремонтні роботи.     

Долучилися до місячника і ТОВ «Радехівський цукровий завод».  

                           « повернутися до списку новин