Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Тренінг для освітян

Патріотичне виховання підростаючого покоління – одне з найголовніших завдань нашого часу, тому його потрібно починати зі шкільного віку, бо саме на цьому етапі формується особистість дитини.
За пропозицією Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти відділом освіти Заводської селищної ради був організований тренінг з національно-патріотичного виховання за програмою «З Україною в серці» в приміщенні ЗОШ І-ІІІст. в смт.Заводське. 
Мета тренінгової програми - виховання національно свідомого громадянина- патріота незалежної України, що живе з Україною в серці, вірою в Бога і благодатною любов’ю до людей.
Учасники тренінгу, вчителі Заводської та Угринської загальноосвітніх шкіл, не тільки дізналися про сучасні наукові підходи до національно-патріотичного виховання дітей та молоді, отримали методичне забезпечення для проведення заходів, опрацювали нові методики, а також мали нагоду продемонструвати власні надбання у проведенні заходів. 
Тренінг провела завідувач центру виховної роботи ТОКІППО Хома Світозара Олегівна. Усі учасники тренінгу отримають сертифікати.

  « повернутися до списку новин