Программа енергозбереження на смт.Заводське- діє.

Дата: 16.08.2016 15:19

Напередодні першого вересня у всіх навчальних  закладах Заводської ОТГ за дорученням голоови селищної ради Павлінської Л.Р. проводяться ремонтні та підготовчі роботи до початку нового навчального року.

Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів зустріне своїх вихованців оновленими коридорами з новими вікнами.

Відділ освіти Заводської селищної ради разом з працівниками та адміністрацією школи за кошти освітньої субвенції, в сумі 32 443,00 ( тридцять дві тисячі чотириста сорок три грн.00 коп.), провели часткову заміну старих , аварійних вікон на нові, енергозберігаючі ековікна, які мають покращену тепло  та шумоізоляцію, сучасний зовнішній вигляд, не утворюють конденсат та зберігають колір.