Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Свято Дня харчовика в смт.Заводське

Осінь. В Україні її називають щедрою порою. І недарма, адже саме в цей час наша держава, як країна аграрна, підводить підсумки року і рахує свої урожаї. Крім того, осінь щедра і на свята як релігійні, так і  державні. Минулого тижня ми вже розповідали про свято, яке об’єднало в один день чотири важливих дати для нашої держави. Сьогодні ж, хочемо розповісти про свято, яке стало традиційним відносно не так давно, але є особливим для селища Заводське – це День працівника харчової промисловості, свято, яке відзначається щорічно в третю неділю жовтня. 
Безперечно зрозуміло, чому саме заводчани вважають цей день таким важливим для себе, і не тому що цукор є продуктом нашого харчування - з року в рік, змінюючи цілі покоління, історія кожної сім’ї пов’язана із цукровим заводом. Тому, користуючись нагодою, місцева влада кожного року саме в цю пору ініціює святковий концерт за участі дітей та жителів селища для привітання тих, хто працював і продовжує працювати на цукровому заводі-гіганті. 

На святковому заході, який відбувався 16 жовтня в Будинку культури смт. Заводське, з привітальним словом виступила голова Заводської селищної ради Павлінська Л.Р. Представник адміністрації заводу та Людмила Романівна спільно відзначили кращих працівників заводу грамотами та грошовими преміями за сумлінну працю. В рамкам урочистого заходу відбулося нагородження та вшанування футболістів Заводської футбольної команди ФК «Кристал» за здобуте високе третє місце у відкритій першості Чортківського району з футболу в сезоні 2016 року. Крім того, всіх присутніх, та й загалом селище та її жителів, із святом Дня працівника харчової промисловості вітали учні та викладачі Заводської школи естетичного виховання – центр народної творчості, творчі дуети та солісти.

     

    

  « повернутися до списку новин