Районна колегія

Дата: 06.10.2016 15:30

5 жовтня 2016 року у с.Біла Чортківського районну відбулося виїзне засідання колегії Чортківської районної державної адміністрації.

В ній взяли участь: голова райдержадміністрації Михайло Сташків, голова районної ради Віктор Шепета, члени колегії, керівники структурних підрозділів, сільські голови та представники громад району. Заводську ОТГ представляла головний спеціаліст гуманітарного відділу Прейзнер Світлана Володимирівна.

На порядок денний було винесено наступні питання:

Про розвиток первинної медико-санітарної допомоги, як основи охорони здоров’я в районі.
   2. Про готовність матеріально-технічної бази Чортківської центральної комунальної районної лікарні до роботи в умовах реформування надання медичної допомоги на вторинному рівні.
   3. Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
   4. Про стан ведення архівної справи в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування Чортківського району.

Крім того, в рамках колегії відбувся огляд місцевого ФАПу, який нещодавно відкрили після ремонту.