Заводська громада в очікування свята.

Дата: 23.12.2016 15:31

Саме так хочеться сказати про ці останні дні, які залишаються до початку гарних свят новорічно-різдвяного циклу. Розпочали підготовку традиційно з новорічних ялинок, які вже прикрасили в смт.Заводське і в с.Угринь. Далі прийшла черга до святкових ранків у навчальних закладах. Про них неможливо розповісти одним днем, тому ми розпочинаємо своєрідний марафон святкових статей про всі новорічні свята, які будуть проводитися в дитячих садочках, школах, закладах культури та й на території Заводської громади загалом.

Розпочнемо інформацією від Заводської комунальної школи естетичного виховання – центру народної творчості. Ми вже неодноразово розповідали про їхні успіхи на всеукраїнських та міжнародних рівнях, але цими днями вихованці школи порадували своїми творчими здобутками уже своїх батьків, друзів та всіх запрошених гостей, презентувавши велику дитячу музичну виставу «Рукавичка». Описати враження від неї дуже складно, адже керівникам вистави вдалося вміло поєднати роботу всіх відділів школи, і тобі просто важко визначитися, що саме сподобалося більше – театральна віддача і харизма юних акторів, вокальні номери досвідчених співаків чи щирі емоції зовсім маленьких ангелят, які у своєму танці поділилися дитячою ніжністю і невинністю. Щоб передати хоча б частинку приємних вражень, які залишилися від перегляду вистави «Рукавичка», пропонуємо всім переглянути фото з святкового дійства і поринути в атмосферу радості, яка з кожним новим днем охоплює Україну тай світ загалом.