Семінар "Ефективність міжвідомчої взаємодії у попердженні домашнього насильства"

24 травня 2016 року спеціаліст гуманітарного відділу Гунька В.П. відвідав навчальний семінар на тему: «Ефективність міжвідомчої взаємодії у попередженні домашнього насильства», який пройшов в м.Чортків.

Метою семінару було визначення проблеми насилля у сім’ї, розкривання шкоди насилля, його впливу на фізичне і емоційне, духовне здоров’я людини, перевага ненасильницьких здорових стосунків у сім’ї, визначення шляхів, засобів та прийомів побудови гуманних взаємовідносин у сім’ї.

Відкрила та з вітальним словом виступила головний спеціаліст відділу сімейної, гендерної політики та роботи зі зверненнями управління у справах сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації Шуль Оксана Мирославівна.

Також виступали: лікар-психотерапевт Марія Хомів, спеціалісти Тернопільської ОДА Новіцька М., Бутриновська У.

Наприкінці семінару учасники обмінялися думками та враженнями.